Contactpersonen per regio

Cultilene is actief in meer dan 50 landen, waar onze adviseurs ter plekke – samen met u als ondernemer – de schouders zetten onder een optimaal resultaat. Contacten in de wereldwijde tuinbouw in combinatie met een brede marktkennis, maken onze specialisten tot waardevolle sparringpartners voor u als ondernemer.

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631907

serge.pas@saint-gobain.com

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631907

serge.pas@saint-gobain.com

Ivan Casteels

Regio Business Manager  

Azië, Balkans, Midden-Oosten, Oceanië, Oostenrijk  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631903

ivan.casteels@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen, Rusland  

+48 (0) 226729158

+48 (0) 602421293

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Keyaccount Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 (0) 226729158

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Petr Slavik

Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 (0) 226729158

+42 (0) 602408116

petr.slavik@saint-gobain.com

Agnès Robert

Salesmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0) 468896315

+33 (0) 608479455

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Ivan Casteels

Regio Business Manager  

Azië, Balkans, Midden-Oosten, Oceanië, Oostenrijk  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631903

ivan.casteels@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen, Rusland  

+48 (0) 226729158

+48 (0) 602421293

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Evgeniy Serdega

Accountmanager  

CIS, Rusland  

+48 (0) 226729158

+38 (0) 952767979

e.serdega@cultilene.pl

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië, Zuid-Europa  

+39 (0) 3480917062

+39 (0) 3480917062

montanarella@libero.it

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631907

serge.pas@saint-gobain.com

Ruud van Gils

Regio Business Manager  

Benelux, West-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 621257088

ruud.vangils@saint-gobain.com

Remy Maat

Product en Applicatie Specialist  

Benelux, West-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 683648588

remy.maat@saint-gobain.com

Agnès Robert

Salesmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0) 468896315

+33 (0) 608479455

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Thiark Sietzema

Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631905

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië, Zuid-Europa  

+39 (0) 3480917062

+39 (0) 3480917062

montanarella@libero.it

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631907

serge.pas@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen, Rusland  

+48 (0) 226729158

+48 (0) 602421293

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Keyaccount Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 (0) 226729158

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Petr Slavik

Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 (0) 226729158

+42 (0) 602408116

petr.slavik@saint-gobain.com

Ruud van Gils

Regio Business Manager  

Benelux, West-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 621257088

ruud.vangils@saint-gobain.com

Remy Maat

Product en Applicatie Specialist  

Benelux, West-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 683648588

remy.maat@saint-gobain.com

Thiark Sietzema

Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631905

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen, Rusland  

+48 (0) 226729158

+48 (0) 602421293

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Raloucka Bergman

Customer Service  

 

+31 (0) 135780057

raloucka.bergman@saint-gobain.com

Yentl Blokstra

Customer Service  

 

+31 (0)13 5780057

yentl.blokstra@saint-gobain.com

Ivan Casteels

Regio Business Manager  

Azië, Balkans, Midden-Oosten, Oceanië, Oostenrijk  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631903

ivan.casteels@saint-gobain.com

Karin Donders

Customer Service  

 

+31 (0) 135780057

karin.donders@saint-gobain.com

Ruud van Gils

Regio Business Manager  

Benelux, West-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 621257088

ruud.vangils@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Keyaccount Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 (0) 226729158

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Judith Kuijsten

Customer Service  

 

+31 (0) 135780057

judith.kuijsten@saint-gobain.com

Saskia Mak

Customer Service  

 

+31 (0) 135780057

saskia.mak@saint-gobain.com

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië, Zuid-Europa  

+39 (0) 3480917062

+39 (0) 3480917062

montanarella@libero.it

Aneta Muszewska

Customer Service  

 

+48 (0) 728926948

aneta.muszewska@saint-gobain.com

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631907

serge.pas@saint-gobain.com

Agnès Robert

Salesmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0) 468896315

+33 (0) 608479455

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Evgeniy Serdega

Accountmanager  

CIS, Rusland  

+48 (0) 226729158

+38 (0) 952767979

e.serdega@cultilene.pl

Thiark Sietzema

Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 650631905

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Petr Slavik

Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 (0) 226729158

+42 (0) 602408116

petr.slavik@saint-gobain.com

Peter La Vos

Commercieel en Marketing Directeur  

 

+31 (0) 135780057

peter.lavos@saint-gobain.com

Kim Harding

Product en Applicatie Specialist  

 

+44 (0) 1243774469

+44 (0) 7885158165

kim.harding@saint-gobain.com

Remy Maat

Product en Applicatie Specialist  

Benelux, West-Europa  

+31 (0) 135780057

+31 (0) 683648588

remy.maat@saint-gobain.com

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië, Zuid-Europa  

+39 (0) 3480917062

+39 (0) 3480917062

montanarella@libero.it

Bonny Heeren

Algemeen Directeur  

 

+31 (0) 135780057

bonny.heeren@saint-gobain.com

Gerard Hensels

Industrial Manager  

 

+31 (0) 135780057

gerard.hensels@saint-gobain.com

Toine van der Meijs

Business Controller  

 

+31 (0) 135780057

toine.vandermeijs@saint-gobain.com

Isja Mosselman

HR Business Partner  

 

+31 (0) 135780057

isja.mosselman@saint-gobain.com

Peter La Vos

Commercieel en Marketing Directeur  

 

+31 (0) 135780057

peter.lavos@saint-gobain.com

Blijf op de hoogte