Contactpersonen per regio

Cultilene is actief in meer dan 50 landen, waar onze adviseurs ter plekke – samen met u als ondernemer – de schouders zetten onder een optimaal resultaat. Contacten in de wereldwijde tuinbouw in combinatie met een brede marktkennis, maken onze specialisten tot waardevolle sparringpartners voor u als ondernemer.

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 07

serge.pas@saint-gobain.com

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 07

serge.pas@saint-gobain.com

Ivan Casteels

Regio Business Manager  

Azië, Balkans, Midden-Oosten, Oceanië, Oostenrijk  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 03

ivan.casteels@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Country Sales Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 784 021 853

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Marek Sowa

Key Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 725 200 433

marek.sowa@saint-gobain.com

Petr Slavik

Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+420 602 408 116

petr.slavik@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Director  

Centraal & Oost-Europa, Polen, Rusland  

+48 60 242 12 93

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Agnès Robert

Accountmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0)6 08 47 94 55

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Ivan Casteels

Regio Business Manager  

Azië, Balkans, Midden-Oosten, Oceanië, Oostenrijk  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 03

ivan.casteels@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Director  

Centraal & Oost-Europa, Polen, Rusland  

+48 60 242 12 93

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Evgeniy Serdega

Accountmanager  

CIS, Rusland  

+38 (0)9 52 76 79 79

e.serdega@cultilene.pl

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië, Zuid-Europa  

+39 (0)3 48 09 17 062

alessandro.montanarella@ext.saint-gobain.com

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 07

serge.pas@saint-gobain.com

Emiel Bronswijk

Product en Applicatie Specialist Opkweek  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 82 75 21 69

emiel.bronswijk@saint-gobain.com

Ruud van Gils

Regio Business Manager  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 47

+31 (0)6 21 25 70 88

ruud.vangils@saint-gobain.com

Remy Maat

Product en Applicatie Specialist  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 83 64 85 88

remy.maat@saint-gobain.com

Agnès Robert

Accountmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0)6 08 47 94 55

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Thiark Sietzema

Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 05

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië, Zuid-Europa  

+39 (0)3 48 09 17 062

alessandro.montanarella@ext.saint-gobain.com

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 07

serge.pas@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Country Sales Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 784 021 853

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Marek Sowa

Key Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 725 200 433

marek.sowa@saint-gobain.com

Petr Slavik

Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+420 602 408 116

petr.slavik@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Director  

Centraal & Oost-Europa, Polen, Rusland  

+48 60 242 12 93

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Emiel Bronswijk

Product en Applicatie Specialist Opkweek  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 82 75 21 69

emiel.bronswijk@saint-gobain.com

Ruud van Gils

Regio Business Manager  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 47

+31 (0)6 21 25 70 88

ruud.vangils@saint-gobain.com

Remy Maat

Product en Applicatie Specialist  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 83 64 85 88

remy.maat@saint-gobain.com

Thiark Sietzema

Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 05

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Country Sales Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 784 021 853

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Petr Slavik

Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+420 602 408 116

petr.slavik@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Director  

Centraal & Oost-Europa, Polen, Rusland  

+48 60 242 12 93

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Raloucka Bergman

Customer Service  

 

+31 (0)161 22 87 40

raloucka.bergman@saint-gobain.com

Yentl Blokstra

Customer Service  

Global  

+31 (0)161 22 87 44

yentl.blokstra@saint-gobain.com

Ivan Casteels

Regio Business Manager  

Azië, Balkans, Midden-Oosten, Oceanië, Oostenrijk  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 03

ivan.casteels@saint-gobain.com

Jorien Schouten

Key Accountmanager Horticulture Glass  

 

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 12 72 43 65

jorien.schouten@saint-gobain.com

Karin Donders

Customer Service  

Global  

+31 (0)161 22 87 41

karin.donders@saint-gobain.com

Ruud van Gils

Regio Business Manager  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 47

+31 (0)6 21 25 70 88

ruud.vangils@saint-gobain.com

Judith Kuijsten

Customer Service  

 

+31 (0)161 22 87 43

judith.kuijsten@saint-gobain.com

Saskia Mak

Customer Service  

 

+31 (0)161 22 87 42

saskia.mak@saint-gobain.com

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië, Zuid-Europa  

+39 (0)3 48 09 17 062

alessandro.montanarella@ext.saint-gobain.com

Aneta Muszewska

Customer Service  

 

+48 (0)7 28 92 69 48

aneta.muszewska@saint-gobain.com

Serge Pas

Regio Business Manager  

Afrika, Americas, Canada, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 07

serge.pas@saint-gobain.com

Agnès Robert

Accountmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0)6 08 47 94 55

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Evgeniy Serdega

Accountmanager  

CIS, Rusland  

+38 (0)9 52 76 79 79

e.serdega@cultilene.pl

Thiark Sietzema

Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 05

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Emiel Bronswijk

Product en Applicatie Specialist Opkweek  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 82 75 21 69

emiel.bronswijk@saint-gobain.com

Remy Maat

Product en Applicatie Specialist  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 83 64 85 88

remy.maat@saint-gobain.com

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië, Zuid-Europa  

+39 (0)3 48 09 17 062

alessandro.montanarella@ext.saint-gobain.com

Blijf op de hoogte

Door dit formulier te verzenden gaat u ermee akkoord dat u periodiek nieuwsbrieven van ons ontvangt. Saint-Gobain Cultilene gebruikt uw E-mailadres om u de nieuwsbrief toe te sturen. U kunt zich op elk moment uitschrijven via de uitschrijfknop in de nieuwsbrief.