Contact met Cultilene

Cultilene is actief in meer dan 50 landen, waar onze adviseurs ter plekke – samen met u als ondernemer – de schouders zetten onder een optimaal resultaat. Contacten in de wereldwijde tuinbouw in combinatie met een brede marktkennis, maken onze specialisten tot waardevolle sparringpartners voor u als ondernemer.

Customer Service

 

Afrika, Americas, Azië, Canada, Oceanië, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

info@cultilene.nl

Customer Service

 

Afrika, Americas, Azië, Canada, Oceanië, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

info@cultilene.nl

Customer Service

 

Afrika, Americas, Azië, Canada, Oceanië, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

info@cultilene.nl

Tomasz Badzian

Regio Business Manager  

Centraal & Oost-Europa, CIS, Polen, Rusland  

+48 60 242 12 93

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Country Sales Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 784 021 853

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Petr Slavik

Key Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+420 602 408 116

petr.slavik@saint-gobain.com

Marek Sowa

Product Applicatie Specialist  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 725 200 433

marek.sowa@saint-gobain.com

Agnès Robert

Key Accountmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0)6 08 47 94 55

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Customer Service

 

Afrika, Americas, Azië, Canada, Oceanië, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

info@cultilene.nl

Tomasz Badzian

Regio Business Manager  

Centraal & Oost-Europa, CIS, Polen, Rusland  

+48 60 242 12 93

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Customer Service

 

Afrika, Americas, Azië, Canada, Oceanië, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

info@cultilene.nl

Emiel Bronswijk

Product en Applicatie Specialist Opkweek  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 82 75 21 69

emiel.bronswijk@saint-gobain.com

Remy Maat

Manager Applicatie  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 83 64 85 88

remy.maat@saint-gobain.com

Agnès Robert

Key Accountmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0)6 08 47 94 55

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Thiark Sietzema

Key Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 05

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Customer Service

 

Afrika, Americas, Azië, Canada, Oceanië, Zuid-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

info@cultilene.nl

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië  

+39 (0)3 48 09 17 062

montanarella@libero.it

Tomasz Badzian

Regio Business Manager  

Centraal & Oost-Europa, CIS, Polen, Rusland  

+48 60 242 12 93

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Country Sales Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 784 021 853

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Petr Slavik

Key Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+420 602 408 116

petr.slavik@saint-gobain.com

Marek Sowa

Product Applicatie Specialist  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 725 200 433

marek.sowa@saint-gobain.com

Emiel Bronswijk

Product en Applicatie Specialist Opkweek  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 82 75 21 69

emiel.bronswijk@saint-gobain.com

Remy Maat

Manager Applicatie  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 83 64 85 88

remy.maat@saint-gobain.com

Thiark Sietzema

Key Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 05

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Tomasz Badzian

Regio Business Manager  

Centraal & Oost-Europa, CIS, Polen, Rusland  

+48 60 242 12 93

tomasz.badzian@saint-gobain.com

Raloucka Bergman

Customer Service Support  

 

+31 (0)161 22 87 40

raloucka.bergman@saint-gobain.com

Karin Donders

Customer Service Support  

 

+31 (0)161 22 87 41

karin.donders@saint-gobain.com

Judith Kuijsten

Customer Service Representative  

 

+31 (0)161 22 87 43

judith.kuijsten@saint-gobain.com

Klaasjan Lautenbach

Business Development Manager  

Glas wereldwijd  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 21 25 70 87

klaasjan.lautenbach@saint-gobain.com

Agnieszka Luijken

Customer Service Representative  

 

+31 (0)161 22 87 45

agnieszka.luijken@saint-gobain.com

Saskia Mak

Customer Service Representative  

 

+31 (0)161 22 87 42

saskia.mak@saint-gobain.com

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië  

+39 (0)3 48 09 17 062

montanarella@libero.it

Btissam Rechdani

Customer Service Support  

 

+31 (0)161 22 87 44

btissam.rechdani@saint-gobain.com

Michelle Riedelsperger

Customer Service Support  

 

+31 (0)161 22 87 64

michelle.riedelsperger@saint-gobain.com

Agnès Robert

Key Accountmanager  

Frankrijk & Maghreb, West-Europa  

+33 (0)6 08 47 94 55

marie-agnes.robert@saint-gobain.com

Thiark Sietzema

Key Accountmanager  

Benelux, Duitsland, Scandinavië, West-Europa, Zwitserland  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 50 63 19 05

thiark.sietzema@saint-gobain.com

Petr Slavik

Key Accountmanager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+420 602 408 116

petr.slavik@saint-gobain.com

Emiel Bronswijk

Product en Applicatie Specialist Opkweek  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 82 75 21 69

emiel.bronswijk@saint-gobain.com

Wojciech Junczyk

Country Sales Manager  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 784 021 853

wojciech.junczyk@saint-gobain.com

Remy Maat

Manager Applicatie  

Benelux, West-Europa  

+31 (0)161 22 87 40

+31 (0)6 83 64 85 88

remy.maat@saint-gobain.com

Alessandro Montanarella

Product en Applicatie Specialist  

Canada, Frankrijk, Italië  

+39 (0)3 48 09 17 062

montanarella@libero.it

Marek Sowa

Product Applicatie Specialist  

Centraal & Oost-Europa, Polen  

+48 725 200 433

marek.sowa@saint-gobain.com

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief